עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       
עיצוב חתונות - אמריליוס עיצוב אירועים

חברת אמריליוס עיצוב אירועים מעצבת חתונות בכל מקום בישראל. אנו מתמחים מיוחד בעיצוב חתונות בית מלון, בית פרטי, מסדעה, אולמות אירועים קטנים וגדולים, בתים פרטיים, ומעצבים גם חינה, חופה, ואת מקום החתונה. העיצוב שאנו מציעים ללקוח הנו יכול להיות מינמליסטי או מפואר, הכל יעשה באהבה רבה, חן ומקצוענות.

עיצוב חתונה
זוגות שמתחתנים מציינים את יום החתונה ליום חגיגי ומיוחד מזמינים לחתונה את האורחים היקרים ביותר קרובים וחברים ומבלי להשקיע בעיצוב החתונה, לא ניתן לחגוג חתונה בצורה שתזכר לשנים ארוכות בלבבות הקרובים והחברים ובטח שבזכורנות הזוג שיעבירו את תמונות חתונתם מדור לדור. מעצבת חתונות יכולה לסייע לזוג לקשט כל מקום המיעוד לחתונה בצורה יפה ולא יקרה, ובטעם טוב המתאים לנטיות ליבם של הזוג. לאור חשובות היום והצורך בהשקעה ביום זה כדי שיבדל מאירועים אחרים ויזכר לשנים כדאי להקדיש תקציב סביר לעיצוב החופה ושולחנות האורחים יהיו במצב רוח מרומם יחושו באוירת חג מיוחדת ויוקרתית יעריכו את טוב הטעם של מזמיני העיצוב ויעניקו לזוג מתנות נדיבות.

כיצד לעצב חתונה יוקרתית

כאמור עיצוב חתונה נועד להבדיל בין אירוע רגיל, או ארוחת ערב רגילה בחוג מכרים חברים או קרובים לבין אירוע משמעותי בחיי הזוג. חתונה יפה מבדילה בין חול לחג בין אירוע סטנרטי לאירוע שהזכרונות שלו מעלים בנו מחשבות חיוביות ומתוקות. תמונות חתונה מלווים כל בית בישראל במשך כל חיי המשפחה ומי שלא יהיה לא את פיסת הזכרון היפה הזאת הרי שהוא מפסיד חוויה משמעותית בחיים. 
איך מעצבים חתונה, חשוב לצבוע את מקום האירוע בצבעים חגיגיים לרוב זב לבן אך ישנם גוונים נוספים שיצבעו את מקום האירוע באוירת חג ויתנו לאירוע קונספט ייחודי. הצבעים הבולטים בחתונות בישראל הם סגול, פוקסיה, ורוד, אדום, זהב, כסף, ושילוב של הצבעים בהתאם לרצון הזוג. 
עיצוב מתחיל בבחירת כיסויי כסאות לאירוע, מיות, מפות הכל בצבעים המשמרים את קונספט האירוע, מרכזי שולחן העשויים מפרחים חיים בדרך כלל, אומנם הדבר לא זול אך פרחים מוסיפים, רעננות, תום, התחדשות ולכן זוגות בישראל מעדיפים תמיד שחלק ממרכזי השולחן יהיו מפרחים חיים. נהוג לקשט מרכז שולחן בפמוטים או בעצי קריסטל, המוטיב של האש והנרות מאיר יפה את האולם ויש בו גם מסר, הר אש זה אהבה ושלום, ואת זה אנחנו רוצים לשמר בכל משפחה צעירה והלאה.

האם לעצב בעצמך או עם מעצב אירועים?
ניתן לעצב את החתונה בצעמך, אך יש לשים לב למספר דברים, הכלה והחתן ביום החתונה עסוקים בהתלבשות, איפור צילומים ולא יוכלו לעצב את התונתם כי הדבר מצריך הובלת ציוד כבד יחסית ויגזול זמן כך שיקשה מאוד על הנאה שלמה מהאיורע. ניתן להעזר בחברים בתנאים שהם עצמם יוכלו להקדיש את עצמם לעיצוב החתונה. כדאי לזכור שפרחים שקונה מעצבת אירועים הנם במחיר סיטונאי, הכלים שהיא משתמשת הנם מאיכות הגבוהה ביותר, מאחר וצריכים להשתמר לאירועים רבים ולכן העלויות עבור המעצב הנם נמוכות בהשוואה לעלויות של אדם פרטי, לכן עיניין החסכון הוא לא משמעותי, וצריך לקחת בחשבון את המקצועיות של המעצבים ואת זה שהם מלווים את האירוע מתחילתו ועד סופו ומקדישים עצמם לאירוע, ולכן יוכלו לעזור בעיצוב האירוע תוך חסכון, בזמן מאמץ וללא פערי מחיר משמעותיים עד כדי כך שהזוג יתעסק בעיצוב החתונה או החופה בעצמו.