עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       
עיצוב חתונה בים

חתונה על הים היא חלום רומנטי של זוגות רבים. התפאורה הטבעית של ים כחול, רגוע ושליו נוסך מעצם טיבעו הוד, רוגע וגדולה על פני החתונה. בד"כ חתונות מתקיימות בשעות אחה"צ ובשעון קיץ ניתן לתזמן את החופה לשעות השקיעה ולקבל תפאורה בראשיתית, קסומה ורומנטית שמקפיצה את האירוע לרמות שיא.
בישראל השוכנת לחופי הים התיכון אין מראש חופים רבים המאפשרים חתונה על הים. מספר גני האירועים והאולמות הסמוכים לחוף הים, קטן עוד יותר וניתן למנות אותם בשתי ידיים והמקומות שקיימים כבר הכינו תשתית עצמאית למיקום החופה ביחס לים ולשקיעה.

עיצוב חתונה בים עם אמריליוס
הצוות של אמריליוס מנוסה בעיצוב חתונות בים תוך יצירת ערך מוסף של התאמת האירוע והחוויה לזוג הנישא וחיבורו לתפאורה הטבעית. המעצבים של אמריליוס ילמדו את אופיים של הזוג והקשר המיוחד שלו לים בין אם מדובר בקשר חזק כמו שירות על גבי סטי"ל או בוגר קורס סקיפרים, ובין אם מדובר בקשר עקיף או סתם אהבה לים. עיצוב החתונה ועיצוב החופה יהיו ברוח אותו קשר ואפשרויות העיצוב מגוונות מאוד כמו עיצוב הבמה עליה נמצאת החופה בצורה של סירת דיג, עיצוב שדרת הגישה לחופה בגוונים של ים ובצורת גלים ועוד.

יחד עם זאת, זוגות רבים שמחליטים להתחתן על חוף הים מבקשים עיצוב חתונה שיתאים להם ולא בהכרח יהיה גרנדיוזי ואכן יש לא מעט אלמנטים עיצוביים שניתן לשלב בעיצוב חתונה בים. עיצוב החתונה כמו חוף רחצה: כסאות נוח במקום כיסאות רגילים, עמדות עם קרטיבים מהסוג שנמכר בחוף, ארמונות חול, שמשיות וכד.. עיצוב חתונה ברוח המצולות עם אקווריומים שמושכרים במיוחד לכבוד הערב הזה ומפוזרים בנקודות ואזורים אשר יבליטו את העיצוב .

חתונה בים הינה חוויה מרעננת וייחודית וכאשר מיקום כזה פוגש בעיצוב הנכון, החוויה לא תשכח ותהיה נושא לשיחה שנים רבות.

להתרשמות, כנסו לגלריה