עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

עיצוב חופה מיוחדת

אם עד לפני כמה שנים, החופה הייתה חלק מהעיצוב הכולל של האירוע אך לא הדומיננטי ביותר, כיום אין זה כך ועולם עיצוב החתונות נותן דגש מיוחד לעיצוב החופה באופן שבו ניתן לראות חופות מיוחדות ומקוריות ביותר, ולא רק העיצוב הסטנדרטי והידוע שהיה עד כה והתקבל על ידי הזוגות המתחתנים ללא עוררין.
בגני ואולמות אירועים מציעים עיצוב חופה חלק ממחיר החבילה הכוללת של האירוע, כאשר לרוב מדובר בעיצוב בסיסי ביותר, אך יחד עם זאת ישנם מקומות בהן יש מעצבת אשר יכולה לשדרג את העיצוב הבסיסי בהתאם לדרישות בני הזוג וכך העלות של עיצוב החופה מוזל באופן משמעותי וניכר ביותר.

עיצוב חופה

עיצוב החופה צריך להיות בהתאם לאופי של בני הזוג, שכן ככל שהם נוטים להיות סולידיים יותר, כך העיצוב יהיה באווירה רגועה ושלווה ולהפך, באם הזוג אוהב עושר ופאר והרבה נצנוץ, הרי יש לעצב את החופה עם אלמנטים עשירים ומרשימים הכוללים גם גופי תאורה יוצאי דופן והרבה נרות מסביב. ואם מעצבים חופה עבור חתונה בים, עליה להיות בעלת מראה המתמזג עם האוירה ורחש הגלים וכך, לכל שילוב של מקום החתונה ואופי המתחתנים יש עיצוב חופה ייחודי.

עיצוב חופה

איך בוחרים מעצב לחופה?

באם החלטתם שאתם לא מעוניינים לעצב את החופה דרך המעצב של מקום האירוע, הרי יהא עליכם לאתר מעצב חופה מתאים ומקצועי, לשם כך ניתן להיכנס לאתרים המיועדים לזוגות שעומדים להתחתן ולאתר דרכם את איש המקצוע הנכון ביותר עבורכם, כאשר חשוב להגיע לפגישה אישית כדי להתרשם באופן טוב יותר.
באתרים השונים המיועדים למתחתנים, ניתן להיכנס לפורמים בהם ישנה החלפת ביקורות על אנשי מקצוע בתחומים החתונות ולבחון את הרשום על המעצב שבחרתם, עם זאת יש לזכור כי לא כל מה שנכתב בפורומים הללו תואם תמיד למציאות ורק אתם תוכלו להחליט אם זה המעצב שאתם רוצים לאירוע שלכם.

בחירת חברה לעיצוב אירועים

למרות שמאוד מפתה לקבל את הצעת האולם או הגן להשתמש ב"מעצבי הבית" לעיצוב החתונה והחופה יש לקחת בחשבון כי יש סיבה למחיר הזול במיוחד אותו הם נותנים. לפני שסוגרים עם בעל המקום את נושא עיצוב האירוע, מומלץ להתרשם ממעצבי אירועים נוספים ולבחון לעומק מה נותנת כל חברה, מה טיב הציוד ומה איכויות העיצוב. ההכנות לחתונה והרצון לשלמות באחד האירועים השמחים והמרגשים ביותר שלכם מחייב בדיקה קפדנית והפקדת נושא עיצוב החופה בידי מקצוענים. כל שנותר לכם הוא להגיע לאירוע שמחים ומאושרים.