עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       
 

עיצוב בר מצווה
מגוון רעיונות לעיצוב בר מצווה או עיצוב בת מצווה בקונספט שהילד בוחר. הקונספט מותאם למקום, לאוירה שרוצים ליצור ולאפשרויות הפיננסיות של המשפחה.
לחברת אמריליוס עיצוב אירועים, נסיון רב בעיצוב בר מצווה במקומות שונים בישראל, ובמגוון סגנונות, אצלנו תמצאי אוזן קשבת ונוכל יחד להתאים לך עיצוב שכולם
יאהבו כך שהתמונות מהאירוע והזכרונות הטובים ישמחו אותכם לשנים רבות.
חברת אמריליוס עיצוב אירועים מעצבים עבורכם בר או בת מצווה הנערכות עבור קהילות או קבוצות של מתבגרים במחירים נוחים ובאחריות רבה.


עיצוב בת מצווה
עיצוב לבת מצווה הוא עיצוב בצבעים ובסגנון המתאים לבנות ולכן הנו  שונה מסגנון עיצוב של בר מצווה אך הוא גם מותאם לרצון כלת השימחה וההורים. הדגש על פרחים חיים, פריטי עיצוב מיוחדים, חלקים אנו יוצרים במיוחד לאירוע.

המטרה שלנו בעיצוב בר או בת מצווה ליצור אירוע שלא ישכח, אין עוד אירוע חשוב בחיי הילד או הילדה כמו בת מצווה או בר מצווה, ולכן בידי מעצב מקצועי הכלים ליצירת אירוע של פעם בחיים.


עיצוב בת מצווה כיצד?
עיצוב בת מצווה נעשה תוך כדי תכנון מדוקדק המשולב עם ליווי של מעצב אירועים של אמריליוס עיצוב אירועים. כלת השימחה והוריה מחליטים על סגנון הרצוי להם ומעצב האירועים עוזר להוציא את התכנון מהכוח אל הפועל ולהתאימו למקום האירוע, תוך התחשבות בכל המגבלות, בהן גם מגבלות תקציביות. בדרך זו רעיון יפה שלכם הופך למציאות יפה וברת השגה.

מה השוני בין עיצוב של בר מצווה לעיצוב של בת מצווה?
התשובה היא שהשוני הנו בגוונים של האירועים כמו שלתינוקות קונים בגדים בצבעים כחולים לבנים ובגדים  בצבעים ורודים לבנות, גם בעיצוב האירוע הגוון עושה את השוני וכשהאורחים מגיעים לאירוע מיד הם נכנס לממלכה שבה חוגגים אירוע שאופיו ברור, צבעים ורודים, עדינים, רכים זה חגיגת בת מצווה וצבעים אחרים חדים יותר זה בר מצווה.

 
עיצוב בר מצווה~

 עיצוב בת מצווה
 
 
 אמריליוס עיצוב אירועים | אירועי חברה | מבצעים | מאמרים | שאלות נפוצות בניית אתרים: לייבסיטי | עיצוב: סטודיו יוניק ucs.co.il