עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

הפקת אירועים מיוחדים

כל אדם שמפיק אירוע מעוניין בכך שהאירוע שלו יהיה אירוע מיוחד ובלתי נשכח שידובר עליו רבות. עם זאת, במציאות של תעשיית האירועים המודרנית בישראל, אירועים רבים המתקיימים מדי שנה מזכירים זה את זה וכך בסופו של דבר נדמה לנו ש"באירוע הזה כבר היינו". הפקת אירועים מיוחדים, ולא משנה אם מדובר על אירוע משפחתי או על אירוע עסקי היא אמנות נדירה שמשלבת יצירתיות, מחשבה מקורית והקפדה אינסופית על כל הפרטים הקטנים. מדור על שילוב בין לוקיישן מושלם, מנות אקסקלוסיביות ואווירה אחרת.

למה כמעט כל האירועים מזכירים זה את זה?

התקופה בה אנחנו חיים היא תולדה של המהפכה התעשייתית. הסתכלו סביבכם לרגע ושימו לב לפריטים השונים שמונחים לפניכם. המחשב בו אתם קוראים את המילים האלו קיים בביתם של עוד מיליוני אנשים אחרים ברחבי העולם, הבגדים שאתם לובשים הם בגדים שעוד מיליוני אנשים ברחבי העולם לובשים והדבר נכון גם לגבי הריהוט, הכלים השונים שברשותכם, הרכב שלכם ועוד. הדבר נכון גם לגבי תעשיית האירועים ובדגש על תעשיית האירועים הישראלית. כאשר מייצרים למשל מנות אוכל עבור אירועים בייצור המוני, הן מזכירות זו את זה כיוון שהן מיוצרות בשיטת פס נע. במידה ואתם רוצים להפיק אירוע מיוחד ובלתי נשכח, עליכם לשבור את התבנית המקובלת ולצאת ממנה לדרך חדשה.

מה הם אירועים מיוחדים?

אירועים מיוחדים הם אירועים שאינם דומים לשום אירוע אחר. לפעמים מדובר על אירועים שמתקיימים בלוקיישן מיוחד, לפעמים הם הופכים למיוחדים בגלל המנות האקסקלוסיביות שהוגשו במהלכן ולפעמים מדובר על אירועים שבהם כל פרט ופרט הוא ייחודי, מקורי ושובה לב. כפי שניתן להבין, הפקת אירועים מיוחדים אינה עניין של מה בכך כלל וכלל. הפקה של אירועים כאלו דורשת ראשית הבנה והכרה של מציאות האירועים בישראל ובמקביל הכרות עם מגמות חדשניות בתחום של עיצוב והפקת אירועים. מדובר על פרדיגמה שמשלבת ידע ודמיון, הבנה בתהליכים המורכבים של ארגון ותפעול ולא פחות חשוב מכך, אהבה למקצוע.

אירועים מיוחדים משאירים את האורחים שהוזמנו אליהם ושלקחו בהם חלק עם תחושה שהשתתפו בחוויה חד פעמית שלא תחזור על עצמה, שזכו לקחת חלק באירוע אקסקלוסיבי ושבדומה לאירוע עצמו, גם הם, מיוחדים.

אז מאיפה מתחילים?

מאחר והתהליך של הפקת אירועים מיוחדים הוא תהליך מורכב שמשלב אנשי מקצוע מתחומים שונים ודורש השקעה אינסופית וירידה לפרטים, כדי להשלים אותו בצורה האולטימטיבית, ישנו צורך לפנות לאנשי מקצוע. חברת אמריליוס היא חברה שעוסקת בתחום של הפקת אירועים ועיצוב אירועים כבר למעלה משני עשורים ובתחום זה מהווה את חוד החנית. על ידי ריכוז הכוח בידיה של חברה אחת, אתם למעשה חוסכים מעצמכם לא רק אנרגיות והתרוצצויות רבות, אלא גם לא מעט כסף. אנשי המקצוע של חברת אמריליוס ידאגו עבורכם לכל האלמנטים שהופכים אירוע סטנדרטי לאירוע מיוחד ובלתי נשכח. בין היתר מדובר על תקשורת מול נותני שירות, בחירה של המיקום המושלם וכמובן עיצוב הלוקיישן, עיצוב החופה ועוד. כשהאירוע שלכם מופקד בידי המומחים של אמריליוס, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.