עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

הפקת אירועים קטנים

אחרי שבמהלך השנים האירועים החגיגיים שהופקו בישראל הלכו ונהיו בומבסטיים יותר, נראה שלאחרונה אנחנו עדים למגמה הפוכה לפיה פחות, זה בעצם הרבה יותר. הפקת אירועים קטנים הפכה לבון טון וכיום האורחים שמוזמנים לאירועים השונים נבחרים בפינצטה. במידה והמגמה הזו תתרחב ותתפשט, ייתכן ויגיע היום בו ייראה לנו משונה שפעם עוד היו מוזמנים לאירועים משפחתיים חברים מהעבודה של ההורים למשל. הפקת אירועים בני כמה עשרות של מוזמנים יכולה להיות אתגר לא פשוט מצד אחד, אך מצד שני לספק חוויה שאין שנייה לה.

תחושת ה"ביחד" הנכספת

אחד היתרונות המהותיים שיש להפקת אירועים קטנים על פני גדולים הוא היתרון של הרגש. נסו לרגע לדמיין אירוע בו חתן השמחה לא מכיר כמות גדולה מהאנשים המשתתפים אירוע. זה בדיוק מה שמתרחש באירועים אליהם מוזמנים מאות חוגגים. מן הסתם ככל שיותר אנשים נוכחים באירוע, כך גדל הסיכוי שהקשרים ביניהם לבין חתני השמחה יהיו רופפים יותר. כתוצאה מכך נוצר מצב שמלבד שמחה גדולה, ישנם אלמנטים נוספים שמופיעים. כך למשל יכול להיות מצב בו אנשים מגיעים לאירוע כי פשוט לא נעים להם לסרב ומלבד השמחה נוצר גם ניכור מסוים. כל אלו פשוט לא מתקיימים באירועים קטנים.

אחת הסיבות בגינן מזמינים אורחים שונים לאירועים כגון חתונה או בר מצווה היא כדי לאחד תחת קורת גג אחת או תחת כיפת השמיים את כל האנשים השונים הקשורים במישרין או בעקיפין לאדם או זוג מסוים. עם זאת, בניגוד לאיחוד המתבקש, האנשים השונים מתארגנים בקליקות מסוימות ולא באמת מתערבבים ומתאחדים. בסופו של דבר החברים מהעבודה של האימא יושבים בשולחן אחד, הדודים מהצד של האבא יושבים בשולחן שני ולא באמת נוצרת תקשורת בין כל המוזמנים. אירועים קטנים הם לעומת זאת אירועים בהם כל אחד מהאורחים מרגיש מיוחד מעצם העובדה שהזמינו אותו לאירוע והסיכוי לחיבור מידי בין המוזמנים הוא גבוה במיוחד.

פחות זה בעצם הרבה יותר

כשמדובר על הפקת אירועים קטנים, מן הסתם הדגש מושם על האיכות ולא על הכמות. אירועים קטנים הם למעשה אירועי בוטיק בהם הוקדשה מחשבה יתרה לכל פרט ופרט, עד הקטן ביותר שבהם. כאשר מדובר על אירועים גדולים, אין באמת אפשרות להקפיד על כל הפרטים הקטנים. נסו לחשוב על כך כעל ההבדל שבין ארוחה שמותקנת על ידי שלושים טבחים ומיועדת להאכיל חמש מאות פיות רעבים לבין סעודה שהותקנה על ידי שף פרטי וכמה עוזרים שמיועדת להאכיל חמישים אורחים. מן הסתם הדיוק בכל מנה ומנה והמגע האישי, יורגשו ביתר שאת בארוחה המצומצמת. וזוהי הרי בדיוק המשמעות של פחות זה בעצם הרבה יותר. האנלוגיה הזו נכונה גם לגבי איכות הצילום, העיצוב, השירות ומן הסתם ההתרגשות הכוללת באירועים קטנים.

אמריליוס, לאירוע המושלם

אם אתם מתעניינים עכשיו לגבי חברה אקסקלוסיבית שמתמחה בתחום של הפקת אירועים מיוחדים, הרי שהגיע הזמן שתכירו את אמריליוס שמהווה את חוד החנית של התחום. החברה הוותיקה פועלת בתחום הפקת ועיצוב האירועים כבר למעלה משני עשורים ואנשי המקצוע שלה ישמחו להפיק עבורכם את האירוע המושלם שלכם בכל לוקיישן שהוא לפי החזון האישי שלכם. החברה מספקת שירותי עיצוב מסוגים שונים (עיצוב חופות, עיצוב אירועי וינטג' ועוד) וכן שירותי הפקת אירועים ברמה אחרת שלא הכרתם.