עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

הפקת אירועי יוקרה

אין ספק שתחום האירועים בישראל עבר לא מעט מהפכות במהלך העשורים האחרונים. אם בעבר כל מה שצריך כדי להפיק אירוע כהלכתו היה לבחור אולם שמחות וכל יתר בעלי המקצועות היו כבר נכנסים לפעולה, הרי שהיום כל אירוע מושקע מצריך מהמארגנים שלו להיות בקשר עם נותני שירות מתחומים שונים באופן אינדיבידואלי. כיום האירועים החגיגיים המשפחתיים כגון בר מצווה, ברית מילה או חתונה כמובן וכן האירועים העסקיים הם אבן שואבת למגוון רחב של אנשי מקצוע שכל תפקידם הוא להפוך כמה שעות לאירוע בלתי נשכח עבור חתני השמחה והאורחים שלהם. השאלה היא כיצד ניתן לחסוך את ההתרוצצויות המיותרות ואת כאבי הראש הנלווים ובכל זאת להפיק אירוע יוקרתי באמת במינימום מאמץ והוצאת מיותרות והתשובה היא, אמריליוס, החברה המובילה בתחום עיצוב האירועים בישראל.

מה מבדיל בין אירוע יוקרתי לאירוע סטנדרטי?

באופן עקרוני אין הבדל מבחינת התכנון הבסיסי של הפקת אירועים סטנדרטיים או הפקת אירועים יוקרתיים. בסך הכל מדובר על ארגון של אירוע בו לוקחים חלק מספר צוותים כשכל צוות אחראי על אספקט אחר באירוע. הכוונה היא לצוות נותני השירות והמלצרים, צוות הבידור (די ג'י, להקה, בדרנים ועוד), צוות שאחראי על המזון, צוות צילום וצוות מפיק ומארגן. עם זאת, כאשר מדובר על הפקת אירועי יוקרה, הרי שמה שעושה את כל ההבדל היא ההקפדה על הפרטים הקטנים.

בניגוד למה שרבים חושבים, לא תמיד הפקת אירועים יוקרתיים צריכה להתקיים בלוקיישן אקסקלוסיבי. בעזרת טכניקות עיצוב מתקדמות, ניתן להפוך כל גן אירועים או אולם שמחות לחלל יוקרתי ומיוחד. ההקפדה על הפרטים הקטנים נוגעת לכל אחד ואחד מהאלמנטים שהופכים את הערב למיוחד. בסופו של דבר היוקרתיות באה לידי ביטוי בהרגשה שנשארת עם האורחים לאחר שהם עוזבים את האירוע. הרגשה שהשקיעו בהם באופן מיוחד, שהתייחסו אליהם בצורה יוצאת דופן ושבכזה אירוע, עוד לא יצא להם לקחת חלק.

האם אירוע יוקרתי חייב להיות אירוע רב משתתפים?

מיתוס נוסף שחשוב לנפץ הוא המיתוס לפיו אירועים יוקרתיים הם בהכרח אירועים בני מאות משתתפים. חשוב להבין כי לעתים קרובות דווקא הפקת אירועים קטנים, יש לה את הפוטנציאל להפוך אותם ליוקרתיים באמת. מעצם היותם קטנים יחסית (עד מאה בני אדם לכל היותר) הם הופכים באופן אוטומטי לאקסקלוסיביים יותר. בנוסף לכך, ישנה יכולת יותר טובה יותר להשקיע בכל אדם ואדם. נסו לחשוב על כך כעל ההבדל בין מפעל שמייצר כמות עצומה של פריטים באופן תעשייתי לבין מפעל בוטיק המייצר את הסחורה שלו בעבודת יד.

למה דווקא אמריליוס?

חברת אמריליוס היא חברה שמתמחה בעיצוב ובהפקת אירועים לפי דרישה. בתור החברה הראשונה בישראל שהתמקדה בתחום עיצוב האירועים היא גאה לספק ללקוחותיה את השירות המתקדם והעדכני ביותר בתחום. הניסיון הרב שרכשו אנשי המקצוע של החברה במהלך העשורים האחרונים מאפשר להם להפיק עבורכם את האירוע היוקרתי ביותר לפי טעמכם האישי תוך כדי שהם חוסכים מכם את הטרחה הכרוכה ביצירת קשר עם אנשי המקצוע השונים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק ליצור עמם קשר והם כבר ידאגו כל השאר, החל מעיצוב וקישוט הלוקיישן הנבחר, דרך השכרת הציוד, וכלה באיתור אנשי המקצוע המובילים בתחומם בכל תחום רלוונטי (בדרנים, שירותי קייטרינג ברמה גבוהה במיוחד, צלמים בכירים ועוד). עם ניסיון לא מתווכחים ועם הצלחה כמובן וכמובן שלא.