עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

עיצוב והפקת אירועים

השאיפה של כולנו היא לאירוע אשר יהיה לא פחות ממושלם. כזה אשר כל אורח בו יזכה לחוויה עצומה, וכזה שייחרט בזיכרון של כל משתתף שנים רבות. זהו, אם כן, הרף שבוודאי צריך להיות מוצב – אבל כיצד בדיוק עומדים בו? ובכן, כפי שמבין כל מי שהתנסה בכך, אין המדובר במשימה פשוטה בהכרח. עם הזמן, הפך התחום של עיצוב והפקת אירועים למומחיות של ממש, ויש שיאמרו אפילו לאומנות לכל דבר ועניין.

הכול מתחיל בעיצוב

אירועים, משפחתיים ועסקיים כאחד, נועדו לעורר אצל האורחים רושם מיוחד, אולי אפילו מיידי. הסוגיה של עיצוב המקום תופסת, כתוצאה מכך, מקום מרכזי בהשגת היעד הזה. וזה לא משנה אם המדובר הוא באולם אירועים, במסעדה או אפילו באירוע הנערך תחת כיפת השמיים. העיצוב חייב להיות מזמין, חגיגי ונעים לעין: החל מהארגון הכולל של המרחב, דרך הגוונים שייבחרו ועד לפריטים קטנים ביותר, דוגמת המפיות, הפרחים או הבלונים.

עיצוב אולמות אירועים, כמו גם אירועים בגנים או בטבע, חייב להתאים לאופי האירוע, למספר המוזמנים ולאווירה שרוצים ליצור. על אותו עיקרון, חשוב מאד לדאוג לעיצוב אשר יעמוד בקנה אחד עם הרצונות של המארגנים, או אפילו המסרים שהם מעוניינים להעביר לאורחיהם. עובדה זו מקבלת חשיבות מכרעת, למשל, בכל הנוגע לאירועים עסקיים, שחייבים להיות אפקטיביים במיוחד.

חשיבותה של הפקה ראויה

במרוצת השנים, חל שינוי מהותי בתחום האירועים. במסגרתו, הבינו כי עיצוב האירוע לא יכול להתנהל בחלל ריק, כך שיש להתאים אותו גם להיבטים אחרים הנוגעים להתנהלותו: למשל, ברור שלא ניתן להפריד את ארגון האולם מלוח הזמנים שנקבע לאירוע. אז גם החלו לפעול גורמים מקצועיים בתחום, שלוקחים על עצמם את שתי המשימות האלה, ומבצעים אותן על הצד הטוב ביותר.

הפקת אירועים כיום נחשבת לאתגר רציני, שחייבים לעמוד בו בדרך לאירוע המושלם. היא מתחילה, כאמור, מסוגיות הנוגעות ללוח הזמנים, ונמשכת גם בהוספת "אטרקציות" או תוספות ייחודיות, שאינן מובנות מאליהן. בהקשר הזה, חשוב להדגיש כי אחד הטרנדים הנוכחיים בעולם האירועים הוא עריכת אירועי קונספט, בהם כל הרכיבים חגים סביב נושא מסוים.

בנוסף, ההפקה כוללת גם את ההיבט הטכני: החל מנקודות החשמל והתאורה, דרך נותני השירותים השונים (צלמים, תקליטנים, חברות קייטרינג וכן הלאה) ועד לאותן תוספות הכרחיות: מופעי אש, קונפטי, עשן, זיקוקי דינור וכן הלאה. חברת הפקות מקצועית תוכל לספק מענה, גם מהבחינה הזו.

על אמריליוס עיצוב אירועים

אמריליוס עיצוב אירועים נחשבת לאחת החברות המובילות בישראל מסוגה. היא פועלת כבר שנים רבות בתחום, וברזומה שלה אירועים רבים שעברו בהצלחה מקסימלית. אנשיה לוקחים על עצמם את מלאכת הארגון וההפקה כולה, ומעניקים ייעוץ ללקוחות לכל אורך הדרך, כמו גם סיוע בתפעול האירוע.

החברה מציעה גם שירותים שאינם מובנים מאליהם כלל בנוף האירועים, ובכלל זה השכרת ציוד לאירועים, שירותי בידור, בר מתוקים, הזמנות לאורחים, מופעים מסוגים שונים – והרשימה עוד ארוכה.