עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

עיצוב חופה לחתונה

אין ספק כי הרגע המיוחד סביבו נבנה כל אירוע חתונה בישראל, מתרחש מתחת לחופה. גם אם הוזמנתם לחתונה ורקדתם כאילו אין מחר, אכלתם מכל טוב הקייטרינג ושתיתם עד לא ידעתם, הרי שאם פספסתם את הטקס עצמו, כאילו לא נכחתם באירוע כלל. מאחר והחופה מהווה את לב לבו של האירוע, כאשר מתכננים אירוע חתונה מושקע במיוחד, דגש רציני צריך לתת לעיצוב של החופה. בניגוד למה שרבים חושבים, עיצוב החופה לא מסתיים בארבעת העמודים המחזיקים אותה, אלא משתרע הרחק מעבר לכך ונוגע לכל פרט ופרט בטקס, החל מעיצוב הבמה עליה עומדים בני המשפחה הקרובים וכמובן הזוג המאושר, דרך עיצוב הכיסאות עליהם יושבים האורחים וכלה בעיצוב האווירה הכוללת של המעמד המרגש.

עיצוב חופה, אמנות בפני עצמה

מאחר ואתם מתעניינים בעיצוב חופה מיוחד, אנחנו מניחים כי אתם מבינים דבר או שניים בעיצוב. כפועל יוצא מכך, אתם מודעים לחשיבות הגבוהה לכך שעיצוב החופה ישתלב עם העיצוב של האירוע באופן כללי. במידה ומדובר על חתונת קונספט שנסובה סביב נושא מסוים, הרי שעיצוב החופה צריך להתכתב עם הנושא הזה באופן ישיר ובמידה ואת קו העיצוב הכללי מנחה סגנון עיצוב מסוים (כפרי, וינטג', יוקרתי, מודרני, מינימליסטי או כל סגנון אחר), הרי שהחופה צריכה להשתלב בסגנון המרכזי. כדי ליצור את ההתאמה הזו, צריך להיות בעל יכולות מרשימות בתחום העיצוב וההפקה, להקפיד על רמות גימור גבוהות, ואולי הכי חשוב, לשים לב לכל הפרטים הקטנים.

אילו סגנונות עיצוב קיימים?

באופן עקרוני אין גבול לסגנונות העיצוב הקיימים. המבחר תלוי אך ורק בגבולות הדמיון שלכם ושל המעצבים שלכם. במידה ואתם מעוניינים ליצור אווירה יוקרתית ומיוחדת, ניתן לעצב את החופה באופן גרנדיוזי ומלא הדר, במידה ואתם מעוניינים לייצר אווירה כפרית ומסורתית, ניתן לשלב בחופה אלמנטים טבעיים של במבוק, אדמה, עץ וכן הלאה. העיצוב של החופה יכול להיות קשור למיקום בו בחרתם, לאופי שלכם, לעקרונות היסוד עליהם מושתת הקשר ביניכם ועוד. הנקודה החשובה היא שעליכם לעבוד אך ורק מול מעצבים שמסוגלים להטות אוזן לרחשי לבכם ולפעול בהתאם להם תוך הקשבה מרבית ורגישות גבוהה. עיצוב חופה לחתונה היא מלאכה שמשלבת הבנה עמוקה ברזי העיצוב אך גם יכולת לעבוד בתיאום עם שאיפות וצרכי הלקוח.

למה דווקא אמריליוס?

אמריליוס היא חברה מקצועית שעוסקת בתחום של עיצוב אירועים כבר למעלה משני עשורים. זו החברה הוותיקה בישראל שבכל פעם מחדש מייצרת אירוע מיוחד שאין שני לו. כושר ההמצאה ומידת היצירתיות של המומחים של אמריליוס הינם שם דבר בתחום ואתם מוזמנים להתרשם בעצמכם ממגוון העיצובים המרשימים מעשה ידיהם בגלריה באתר. עם עיצוב אולמות אירועים ועם עיצוב חופה לחתונה מבית אמריליוס, ניתן להפוך כל חלל סטנדרטי לחלל אקסקלוסיבי וכל טקס קידושין לחוויה בלתי נשכחת.