עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

עיצוב שולחנות חתונה

כשאתם מעוניינים להפיק אירוע אקסקלוסיבי ומיוחד, מן הסתם אתם מודעים לכך כי ישנה חשיבות גבוהה להעניק תשומת לב מיוחדת לכל פרט ופרט באירוע. בין אם מדובר בלהקה שתנעים את זמנם של האורחים, בין אם מדובר על הבדרנים שיוזמנו לשעשע את קהל המוזמנים ובין אם מדובר על המנות שיוגשו במהלך האירוע, שישאירו את האורחים עם טעם בלתי נשכח זמן רב לאחר שהאירוע יסתיים. לכל אותם אלמנטים גדולים, מתווספים גם אלמנטים שונים של עיצוב. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יראה אחרת, שירגיש אחרת ושבמילים אחרות יהיה בלתי נשכח, הרי שאחד הדגשים החשובים ביותר צריכים להינתן לנושא עיצוב השולחנות.

הכוח של עיצוב השולחן להשפיע על האווירה באירוע

השולחנות עליהם סועדים את לבם מוזמני האירוע מהווים נדבך חשוב בעיצוב האירוע כולו. אי לכך, העיצוב שלהם משחק תפקיד לא פחות חשוב מאיכות המוזיקה והסאונד או המנות שיוגשו עליהם באווירה ובהתרשמות הכללית. מפות סטנדרטיות וסידורי פרחים משמימים מייצרים אווירה סטנדרטית שבסופו של דבר תשאיר בקרב האורחים שלכם תחושה מוכרת של "בחתונה הזו הם כבר היינו". עם זאת, עיצוב שולחנות חתונה אקסקלוסיביים תוך ירידה לכל הפרטים הקטנים, הקפדה על כל פרט ופרט בשולחן והקדשה של מחשבה לכל שולחן באופן אישי, בסופו של דבר מתחברת עם שאר האלמנטים באירוע לכדי יצירת תחושה של השקעה אינדיבידואלית בכל אורח ואורח.

באילו סגנונות ניתן לעצב את השולחנות?

בתחום של עיצוב אירועים ישנה חשיבות גבוהה לכך שסגנון העיצוב יהיה אחיד. לפי התפיסה הזו, הפריטים השונים שיונחו על השולחנות במהלך האירוע צריכים להתכתב עם העיצוב של החופה ואפילו מפת השולחן צריכה להשתלב עם עיצוב הפרחים. לפי תפיסה זו, אם למשל החתונה נערכת בים, ניתן להניח על השולחנות פריטים שונים הקשורים לים כגון צדפים, בקבוקוני חול או מים בצבעים של הים ועוד. במידה והחתונה נערכת בסגנון וינטג', ניתן להשתמש בסכו"ם אותנטי משנות השישים או למטה מכך, לעצב סידורי פרחים בסגנון עתיק ועוד. ישנם סגנונות עיצוב דרמטיים ועשירים, סגנונות עיצוב מינימליסטיים, סגנונות עיצוב כפריים, מודרניים ועוד. מן הסתם מדובר על עבודה למומחים בעיצוב בעלי טעם טוב במיוחד ובעלי ראיה רחבה מאין כמוה.

עיצוב – עבודה למומחים

בין אם מדובר על עיצוב חופה לחתונה או על עיצוב שולחנות לחתונה, השם הראשון שעולה לראש הוא אמריליוס, החברה המובילה בתחום עיצוב האירועים והפקת האירועים בישראל. החברה שהוקמה לפני שני עשורים מעצבת בכל אירוע מחדש אטמוספירה ייחודית ומושקעת לפי העדפות הלקוח ולפי החזון האישי שלו. אנשי המקצוע של אמריליוס מתמחים בעיצוב אירועים ומסוגלים להפוך גם אולם או גן אירועים סטנדרטי לחלל דינמי ומיוחד, בהתאם לדרישות הלקוח. כמו כן החברה מתמחה בהפקת ובעיצוב אירועים במיקומים לא שגרתיים כגון על חוף הים, בפינות חמד בטבע ועוד. אתם מוזמנים להתרשם ממגוון סגנונות של עיצוב שולחנות בגלריה באתר ולהבין כי מדובר על מקצוענים של ממש.