עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       

עיצוב אירועי השקה

אירוע השקה הינו אירוע במהלכו מתבצעת חשיפה של מוצר או סדרת מוצרים בפני קהל צרכנים פוטנציאלי כחלק מהפעילות לקידום המכירות. תהליך עיצוב אירועי השקה משלב אלמטים עיצוביים רבים ויש לשים תשומת לב יתרה לשילובים אשר ידגישו את החגיגיות של תהליך הייזום מחד ואת המסר השיווקי מאידך.

עיצוב אירוע השקה

עיצוב אירועי השקה - שילוב של מקום וקונספט

בעת עיצוב אירוע השקה, בין אם מדובר באירוע השקת מוצר בודד או קו מוצרים, יש לדעת לעצב את המקום כך שיתאים לקונספט אשר נוצר סביב האירוע. בחלק מהאירועים יספרו את סיפור המוצר החל משלב הרעיון, תוך אנקדוטות מהדרך הפתלתלה ועד לידתו של המוצר, במקומות אחרים, ידברו על הרקע עליו קמה החברה, יהיו אשר יעצבו את המקום בכדי ליצור אוירה המשקפת את תרומת המוצר לדוגמא, עיצוב המקום כמבצר עבור מוצר אבטחה או עיצוב המקום כמו העולם בו מתרחש משחק אותו משיקים וכו.

עיצוב אירועי השקה עם אמריליוס

לצוות של אמריליוס נסיון רב בעיצוב אירועים לחברות וארגונים בגדלים שונים ובעיקר בעיצוב אירועי השקה. הליווי הצמוד של האירוע מתחיל כבר מהפגישה הראשונה בה נגבש יחד אתכם מהו הקונספט העיצובי ומהו המסר אותו אתם רוצים להעביר למוזמנים בארוע. עיצוב האירוע נעשה תוך הקפדה על שימוש בציוד מקורי ואיכותי ותוך שימת לב בכל שלב לכל פרט מהגדול ועד הקטן ליצירת האוירה המתאימה.

אנו תמיד מחפשים דרכים חדשות ויצירתיות כדי לרגש את האורחים ולהעצים את החוויה כי מוצר חדש, כמו תינוק, צריך לצאת לעולם מלווה בשמחה והתרגשות.