עברית French Russian English
אמריליוס עיצוב אירועים  
       
עיצוב חתונת וינטאג’

המוזמנים מגיעים לחתונה וכבר בקבלת הפנים תחושת ההתרגשות נמהלת בהתלהבות מהעיצוב המיוחד של האולם או הגן החל מהמפות, השולחנות והפרחים ועד עיצוב החופה והשדרה המובילה אליה. ברגע הכניסה, כל העיניים מופנות אל החתן והכלה ונשימת כולם נעתקת למראה השמלה אשר עוצבה בסגנון וינטאג' וחליפת החתן עם עניבת הפרפר כאילו נכנסו זוג נסיכים היישר מהאגדות. זוהי חתונת וינטאג'.

עיצוב חתונת וינטאג' - סרט רומנטי
עיצוב חתונת וינטאג' הוא כמו עיצוב תפאורה, אנו משתמשים באלמנטים עיצוביים בסגנון ישן אך באיכות מעולה. אלמנטים שהיו נפוצים בשנות השישים שבעים ואף קודם לכן כמו מפות תחרה, בדים עם הדפסים, פמוטים עם מראה עתיק, נברשות, קריסטלים, סכו"ם מיוחד ואפילו זר הכלה וסידורי הפרחים נעשים באופן היוצר אוירה קסומה ותחושה כאילו נכנסנו זה עתה לסרט רומנטי ישן או הצגה.

עיצוב חתונת וינטאג' עם אמריליוס
בעיצוב חתונות בכלל ובעיצוב חתונת וינטאג' בפרט אנו יודעים כי המפתח ליצירת האוירה המושלמת הינו בליווי הצמוד החל מפגישת ההיכרות ועד לבחירת הפרטים העיצוביים אשר יקבעו את אופי הוינטאג' של העיצוב.
הצוות המנוסה והיצירתי שלנו יעצב עבורכם חתונת וינטאג' תוך הקפדה על יצירת אוירה נוסטלגית מלהיבה אשר תגרום גם למוזמנים המבוגרים ביותר לרוץ לרחבת הריקודים ולהראות שעוד לא נס ליחם.

להתרשמות, כנסו לגלריה